Hakkımızda

Karamürsel in YerlisiMÜŞTERİ VE MAL SAHİBİ TOKALAŞIP ÇIKARLAR...HAYAT BOYU DOSTLUĞUMUZ VE TİCARETİMİZ DEVAM EDER.

GÖKÇE EMLAK Karamürsel'in yerlisi Hacıoğlu Mustafa'nın oğullarında en büyüğü olan SELAMİ GÖKÇE tarafından kurulmuş olan ve yaklaşık 20 senedir müşterilerine hizmet veren bir kurumdur. Genel ticaret felsefesi yasal emlak komisyonunu haketmek üzerine kurulu olduğu için tercih sebebidir. Portföyümüz,yapmış olduğumuz ekspertiz ve genel piyasa koşulları gereği bir gayrimenkulün gerçek değerini belirlediğimiz parçalardan oluşur.İlanlarımızda görmüş olduğunuz rakamlar ilan konu olan gayrimenkulün ortalama gerçek değerleridir. Emlak Komisyonculuğunda özellikle büyük şehirlerde işin vazgeçilmezi olan MALSAHİBİ-EMLAKÇI arasındaki sözleşme kuralı Karamürsel gibi küçük yerleşim bölgelerinde uygulanmasa da,bu güne kadar her hangi bir MALSAHİBİ ya da MÜŞTERİ ile ne komisyon tutarı ne de gayrimenkulün satışı konusunda en küçük bir sorun yaşamadığımız bilinen bir gerçektir. Hayatınız boyunca bir çok emlak sahibi olmanız dileğiyle...
 
 ABOUT US......
 Who are we?
 Gökçe Emlak is a top quality real estate brokerage company based in Kocaeli Karamürsel. Powered by experts from the field of real estate, we are proud to offer some of the best and most reliable hot property deals in Karamürsel and the surrounding regions. Our knowledgeable and trustworthy team is always ready to serve you with a smile.
 Our Mission
 We understand that buying property could be a lifetime investment for many of us. This is why we strive to empower the people of Turkey with the right information and tools to make the right real estate decisions.What We OfferAt Gökçe Emlak, we dedicatedly work to assist the people of Kocaeli and the nearby regions with real estate decisions. Whether you want to buy property, sell a home, mortgage it or rent a house or shop, we can help you with almost any real estate issue.
 Some of the prime services offered by us are:
 - Renting
 - Selling
 - Consulting
 - Location assessment
 - Providing the latest information on competitive pricing for your property as per the recent market trendsServing clients from all walks of life,
 Gökçe Emlak works to get each client the best deal possible within the shortest period of time Be it a condominium, or a pre-owned home or a fresh property, our highly experienced real estate and property managers can help you with it all.
 Our real estate database comprises of a whole reservoir of information of nearly every kind of property (including residential houses, apartments, villas, commercial offices, retail shops, and more) available in Karamürsel, and the region.
 Why Choose Us?
 We understand that needs and real estate desires vary from individual to individual. This is the reason why we at Gökçe Emlak believe in catering to every customer in a customized way. We offer you a blend of avant-garde technology and personal attention. This enables us to assist you in the best possible way, when it comes to buying, renting or selling real estate. Moreover, our able and experienced team of real estate professionals works day and night to bring you reliable information and trustworthy deals.
 If you are looking for reliable and trustworthy real estate solutions at affordable rates, contact us TODAY and put all your property related worries to rest and ensure a secure and blissful future for yourself and your loved ones